Wysokiej jakości tusze do drukarek HP

Tusze do drukarek HP

Jednym z czołowych producentów drukarek i innych urządzeń biurowych, który oferuje swoim użytkownikom wysokiej jakości sprzęty, jest firma Hewlett – Packard. HP, bo pod taką nazwą producent sprzedaje swoje urządzenia, powstała w 1939 roku, a jej założycielami była dwójka studentów – Dave Packard i William Hewlett. HP powstała w Palo Alto w Kalifornii i do dzisiaj siedziba firmy znajduję się właśnie tam. Tak, jak już wspominaliśmy, firma specjalizuje się w produkcji innowacyjnych urządzeń biurowych, m.in. drukarek laserowych i atramentowych, a także innych sprzętów wielofunkcyjnych. To ogromne przedsiębiorstwo produkuje również laptopy, aparaty fotograficzne, kamery i serwery. Użytkownicy urządzeń drukujących HP cenią je za szybkość, niezawodność i wysoką jakość oferowanych wydruków. Hewlett – Packard bardzo dużą wagę przykłada do ekologii, dlatego ich drukarki są energooszczędne. Większość produktów posiada również certyfikat jakości Energy Star.

Tusze alternatywne, czy oryginalne materiały eksploatacyjne?

Wiele osób, które są posiadaczami urządzeń atramentowych HP, zastanawia się nad doborem materiałów eksploatacyjnych dla swoich sprzętów. Na rynku możemy spotkać się z dwoma głównymi materiałami – oryginalnymi produktami HP oraz ich tańszą wersją, czyli tzw. tuszami alternatywnymi. Bardziej popularną nazwą, z którą z pewnością spotkał się każdy, są zamienniki. Krąży wiele plotek i mitów, które również podtrzymują producenci urządzeń, że zamienne tusze mogą trwale uszkodzić nasze urządzenie i mieć negatywny wpływ na jego żywność. To oczywiście nieprawda! Jeżeli kupimy materiały eksploatacyjne w sprawdzonym źródle, np. w sklepie internetowym dodrukarki.pl, to możemy mieć pewność, że będą one całkowicie bezpieczne dla naszego urządzenia. Co więcej, finalna jakość wydruków, nie będzie znacząco różnić się od tej, którą oferują oryginały. Gotowe wydruki będą intensywne i nasycone, dzięki czemu z pewnością sprostają naszym oczekiwaniom. Tusze alternatywne nadają się do stosowania zarówno w biurach, jak i do użytku domowego. Podstawową różnicą między oryginałami, a zamiennikami jest… ich cena! Produkty nieoryginalne mogą być tańsze nawet o 70%, co w skali roku pozwoli nam zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy. Różnicę dostrzegą szczególnie osoby, które regularnie i często eksploatują swoje urządzenia.

Innowacyjna drukarka HP H470. Tusz oryginalny, czy zamiennik?

Modelem drukarki atramentowej, która z pewnością zasługuje na nasza uwagę, jest HP H470. Jest to urządzenie drukujące, które jest wybierane przez użytkowników na całym świecie. Ta drukarka znajdzie zastosowanie zarówno w warunkach domowych, jak i w niewielkim biurze. Wprost idealnie sprawdzi się do drukowanie zdjęć, grafik oraz innych kolorowych materiałów, gdyż drukuje w rozdzielczości aż 4800×1200 dpi w kolorze i 1200×1200 dpi w trybie monochromatycznym (czarno – białym). Zarówno wydruki kolorowe, jak i czarno – białe, będą intensywne, nasycone i bogate w szczegóły. Przygotowane zdjęcia i dokumenty będą wyglądać profesjonalnie, co z pewnością jest idealną wizytówka każdej firmy. Urządzenie HP H470 jest bardzo szybkie, dzięki czemu codzienna praca staje się bardziej efektywna. W trybie monochromatycznym drukuje w tempie 22 stron w ciągu jednej minuty swojej pracy, a w trybie kolorowym jest to aż 18 kartek. Tak, jak wspominaliśmy, HP H470 jest drukarką niezawodną, a do tego naprawdę niewielkich rozmiarów. Inwestycja w urządzenia nie tylko umożliwi Ci przygotowywanie profesjonalnych wydruków, ale również pozwoli zaoszczędzić cenne miejsce – zwłaszcza w niewielkich pomieszczeniach.